business_meeting

Hypotéka roka 2018

  • Zdieľaj článok

Fincentrum a týždenník TREND sa spojili, aby priniesli na trh produktové ocenenie, ktoré tu chýbalo. Transparentná metodika, odborná porota zložená nielen zo zástupcov organizátorov, ale predovšetkým odborníkov z porovnávacích portálov, reprezentantov akademickej sféry a organizácií venujúcich sa finančnému vzdelávaniu tvoria kvalitný základ pre vybudovanie prestížneho ocenenia Hypotéka roka.

„Fincentrum je dlhoročným organizátorom prestížneho ocenenia Banka roku v Českej republike. O úspechu projektu Fincentrum Banka roku svedčí okrem iného aj intenzívne využívanie udelených titulov ocenenými bankami. Všetky z nich sa stali populárnymi značkami kvality v českom bankovníctve,“ hovorí jeden zo zakladateľov Fincentra Petr Stuchlík. Ako uvádza, logickým vyústením úspešného projektu v Českej republike bolo založenie tradície ocenenia aj na Slovensku.

Hypotéky zaznamenávajú dlhodobo rekordy v poskytnutých objemoch a nízkej priemernej úrokovej sadzby. Fincentrum je absolútne najväčším sprostredkovateľom hypoték na Slovensku a Českej republike od roku 2012. 

„Rozhodli sme sa skombinovať objektívne kritériá a subjektívny pohľad odborníkov, ktorí majú odhaliť situácie, keď čísla nehovoria celú pravdu. Keďže nám záleží na transparentnosti, zloženie poroty sme nastavili tak, aby sme v nej ako organizátori nemali väčšinu a aby si verejnosť mohla odkontrolovať, ako sa rodil výsledok“, hovorí šéfredaktor týždenníka TREND Oliver Brunovský.

Vypočítaj koľko vieš s nami ušetriť na hypotéke

Výška Vašej hypotéky

Vaša mesačná splátka

Doba splácania v rokoch

najvýhodnejšia hypotéka

Refinančná kalkulačka vypočíta, či sa vám oplatí vymeniť vašu aktuálnu hypotéku za novú. Ide o nezáväzný informatívny výpočet, pokiaľ chcete ešte presnejší výsledok, kontaktujte nás, my vám poradíme.

Mesačná splátka pri úroku 1,20%: p.a.

281

S nami ušetríte až 160€ mesačne

Oplatí sa Vám refinancovať?

áno alebo nie - poradíme vám!

Reprezentatívny príklad:
Klient vo veku 28 rokov, VŠ II. stupňa, do úverového vzťahu vstupuje sám, bez záväzkov. Jeho čistý mesačný príjem vo výške 1 150 € zo závislej činnosti na dobu neurčitú, výška úveru 60 000 €, LTV 80 %, účelom úveru je kúpa bytu v Bratislave - Petržalka, zabezpečenie úveru nadobúdajúcou nehnuteľnosťou. Splatnosť úveru klient žiada na 30 rokov, FIX 5 R, anuitné splácanie, telefón s paušálom. Ak je podmienkou získania najvýhodnejšej úrokovej sadzby poistenie schopnosti splácať úver, v tom prípade klient požaduje základný balík, ktorý je k zvýhodneniu potrebný.

Mám záujem, prosím kontaktujte ma

x Infolinka: 0800 900 900
Po-Pia 8:00-18:00 hod.